تبلیغات
خدمات پس ازفروش سامسونگ در همدان - بلو-ری از کجا آمده است؟
خدمات پس ازفروش سامسونگ در همدان
قبل از اینکه بخواهیم وارد یک مغازه شویم و یک تلویزیون Full HD 3D بسیار بزرگ تهیه کنیم باید به فکر یک پخش کننده نیز باشیم تا این پخش کننده بتواند تصاویر HD و3D  را به سمت تلویزیون ما روانه کند و آن را تغذیه نماید. برای این کار ما باید این پخش کننده ها را با استفاده از یک کابل HDMI که مخفف ۴ وژاه انگلیسی به نام های High Definition Multimedia Interface می باشد را به تلویزیون متصل کنیم.

رزولوشنی که این پخش کننده ها به تلویزیون می فرستند برابر با ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشد و با سرعتی معادل ۲۴ فریم در ثانیه پخش می شود.

قبل از اینکه بخواهیم وارد یک مغازه شویم و یک تلویزیون Full HD 3D بسیار بزرگ تهیه کنیم باید به فکر یک پخش کننده نیز باشیم تا این پخش کننده بتواند تصاویر HD و3D  را به سمت تلویزیون ما روانه کند و آن را تغذیه نماید. برای این کار ما باید این پخش کننده ها را با استفاده از یک کابل HDMI که مخفف ۴ وژاه انگلیسی به نام های High Definition Multimedia Interface می باشد را به تلویزیون متصل کنیم.

رزولوشنی که این پخش کننده ها به تلویزیون می فرستند برابر با ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشد و با سرعتی معادل ۲۴ فریم در ثانیه پخش می شود.


بلو-ری از کجا آمده است؟

امروزه برای ذخیره اطلاعات خود به وسایل بسیاری نیازمندیم که انواع و طیف مختلفی دارند که یکی از این وسایل ذخیره‌سازی بلوری است.

تا سال ۲۰۰۸ دیسک های DVD به خوبی می توانستند پاسخ گوی نیاز دنیای دیجیتال باشند، اما پس از سال ۲۰۰۸ میلادی با آمدن بازی های سنگین و فیلم هایی با کیفیت، شرکت های بازی سازی و فیلم سازی به این فناوری روی آوردند که می توان به شرکت های معروفی همچون برادران وارنر، یونیورسال، دیزنی، سونی الکترونیک آرتز و یوبی سافت اشاره کرد.

مشکلاتی که پخش کننده های DVD دارند این است که با داشتن طول موج ۶۵۰ نانومتری تمرکز روی تراک های سطح دیسک را با محدودیت مواجه می کند اما در رابطه با بلو-ری این طول موج برابر با ۴۰۵ نانومتر می باشد و می توان شعاع نور تابیده شده را به نصف کاهش داد. همان طور که می دانید این فاصله بر اساس نانومتر می باشد یعنی ده به توان منفی نه که فقط می توان این فاصله را با استفاده از میکروسکوپ های الکترونی گران قیمت مشاهده نمود.

با اختراع Blu-ray که دیسک (Blu-ray Disc) BD نامیده می شود تحول بسیار بزرگی را در صنعت بازی و فیلم به وجود آورد. از این فناوری می توان برای نگهداری و پخش حجم زیادی از ویدئو و صدا با کیفیت بالا و همچنین عکس‌ ها، داده‌ ها و سایر محتوای دیجیتال استفاده کرد.

اما پس از ساخته شدن لیزرهای مناسب برای خواندن دیسک های متراکم توسط سونی و فیلیپس که فناوری خود را با نام DVR Blue و Ultra Density Optical شروع کردند، در سال ۲۰۰۰ میلادی اولین مدل های DVR Blue توسط سونی در نمایشگاه Ceatec به نمایش درآمد و پس از انحصاری کردن لوگوی بلو-ری در سال ۲۰۰۱ این فناوری در سال ۲۰۰۲ رسما با نام Blue-ray معرفی شد.

برای نخستین بار ذخیره ساز بلو-ری در سال ۲۰۰۳ در ژاپن به فروش رسید اما نه فیلمی وجود داشت و نه بازی بر اساس این فرمت. نام BDA به معنای اتحادیه دیسک بلو-ری می باشد که در سال ۲۰۰۴ به وجود آمد و شرکت های بسیار بزرگی در این اتحادیه عضو می باشند. اولین پخش کننده در سال ۲۰۰۶ توسط سونی به بازار معرفی شد.

بالاترین لذت کیفیت تصویر همراه با پخش سه بعدی

 • اتصال آسان با All Share.
 • DTS HD Master Audio
 • پشتیبانی از فرمت صوتی HD
 • با قابلیت پخش فوق سریع دیگر منتظر نخواهید ماند.
BD-C6900

تنها دستگاه با قابلیت پخش سه بعدی.

نهایت سرگرمی با Internet@TV.

نهایت سرگرمی با Internet@TV.

فن آوری انحصاری Internet@TV شرکت Samsung امکاناتی در اختیار شما می گذارد که قبلاً تجربه نکرده اید. و همه آنها را برای شما روی صفحه بزرگ و زیبای تلویزیون قرار می دهد. این سیستم به سادگی به اینترنت وصل شده و با آن می توانید از صفحات وب مختلف دیدن کرده و از سایر امکانات اینترنتی بهره مند شوید. با آرشیو برنامه های کاربردی آسان، قدرتمند و ارتقا دهنده¬ی Samsung نیز می توانید برنامه های مختلف را سازمان دهی، اضافه یا حذف کنید. در بسیاری از مدلها حتی می توانید از طریق اینترنت، تماسهای ویدیویی برقرار کنید. بدین ترتیب نه تنها به فیلمهای خود دسترسی دارید بلکه به دوستان و عزیزان خود نیز وصل می شوید. دنیایی از گزینه های مختلف پیش روی شماست.
واقعیت برتر با Samsung 3D.

واقعیت برتر با Samsung 3D.

وقتی در سالن سینما نیستید فقط یک راه برای تجربه کردن تصاویر 3 بعدی وجود دارد. و آن تلویزیون ال ای دی Samsung 3D است. برترین تجربه دیداری که داشته اید. برنامه ها و تصاویر از صفحه تخت محدود تلویزیون آزاد می شوند و موجی انفجاری از تصاویر شما را احاطه خواهد کرد. حس آن نفس گیر است و مانند خود – زندگی – است، کیفیت تصاویر فوق العاده عالی که پهلو به پهلوی سینما می زند ، در سالن نشیمن خانه شما ست . خلاقیت Samsung باعث شده تا فیلمهای دلخواهتان از حالت 2 بعدی به 3 بعدی تبدیل شوند. یک تلویزیون ال ای دی Samsung 3D توجه شما را می طلبد، فارغ از برنامه ای که در حال پخش است.

اتصال آسان با All Share.

 اتصال آسان با All Share.
حالا می توانید فیلم ها، آهنگ ها و عکس های خود را از کامپیوتر و سایر تجهیزات همراه به صفحه تلویزیون Samsung بیاورید و لذت ببرید. با قابلیت All Share Samsung کامپیوتر و تلفن همراه Samsung خود را بطور بی سیم با تلویزیون مرتبط ساخته و از محتوای آنها در تلویزیون استفاده کرده و حتی تماسهای تلفنی و یا اس ام اس های ارسالی را، از روی صفحه تلویزیون دنبال کنید. حفظ ارتباط با All Share Samsung بسیار آسان است.

حواس پرتی کمتر. صفحه کامل تر.

 حواس پرتی کمتر. صفحه کامل تر.
برای اینکه تجربه دیداری شما را به نهایت ممکن ارتقا دهیم، برای اینکه واقعاً عظمت و شکوه تصاویر روی صفحه را درک کنید باید تصویری که مشاهده می کنید بزگتر و کاملتر باشد. پخش کننده Blu-ray شرکت Samsung دارای قابلیت تناسب تصویر روی صفحه است که فیلم های دارای نسبت صفحه 21:9 را بطور خودکار به 16:9 تبدیل می کند و نوارهای مشکی مزاحم را حذف می نماید. فیلم ها را همانطور که باید دیده شوند تماشا کنید – فقط با یک دکمه تناسب تصویر روی صفحه.

HDMI® (با3بعدیV.1.4)

 HDMI® (V.1.4 با 3 بعدی)
سیستم های سینمای خانگی Samsung Blu-ray با برخورداری از HDMI® (V.1.4 با 3 بعدی) می توانند بالاترین دقت تصاویر دیجیتال را بصورت خالص و فشرده نشده ارسال کنند. این قابلیت ارتقا یافته به شما اطمینان می دهد که تصاویر فن آوری های جدید مانند فیلم ها و بازی های 3 بعدی Full HD با دقت و خلوص تمام به نمایش در خواهند آمد.

از کامپیوتر به صفحه تخت.

 از کامپیوتر به صفحه تخت.
دست یافتن به امکانات بیشمار و نامحدود نسل جدید سیستم های سرگرمی به آسانی وصل کردن آداپتور LAN بی سیم به پشت پخش کننده Blu-ray است. برنامه ها و محتواهای موجود بر روی کامپیوتر را می توانید مستقیماً در پخش کننده اجرا کرده و به سادگی هرچه تمام تر از فایل های ویدیویی و سایر فایل های رسانه ای خود از DivX و MP3 گرفته تا JPEG HD لذت ببرید. پخش از کامپیوتر، سالن نشیمن شما را به یک سینمای چندرسانه ای تمام عیار تبدیل خواهد کرد.

با قابلیت پخش فوق سریع دیگر منتظر نخواهید ماند.

 با قابلیت پخش فوق سریع دیگر منتظر نخواهید ماند.
باور ما در Samsung این است که همیشه امکان بهتر شدن هست. حال ما این فلسفه و شیوه تفکر را بکار برده ایم تا از مدت زمان انتظاری که بعد از قرار دادن یک دیسک در پخش کننده Blu-ray یا DVD تا شروع فیلم سپری می کنید، بکاهیم. پخش کننده های Blu-ray ما مجهز به قابلیت پخش فوق سریع شده اند تا از زمان های بلند بارگذاری بکاهند. بدین ترتیب می توانید خیلی سریع به تماشای فیلم های خود بپردازید. دیگر برای تماشای فیلم ها و برنامه های خود لازم نیست با روشن شدن کند دستگاه و باز شدن آهسته سینی دیسک مواجه شوید.

اوج کیفیت تصویر را تجربه کنید.

 اوج کیفیت تصویر را تجربه کنید.
تلویزیونی با فن آوری 1080p Full HD فراتر از لذت و سرگرمی است، چنین تلویزیونی خود یک تجربه است. جزییات تصاویر 1080p تقریباً دو برابر دقت تلویزیون های با وضوح بالای معمولی است و چشمان شما را با وضوح فوق العاده غنی، رنگ های بسیار طبیعی و زنده و تصاویر بسیار شفاف و واقعی می نوازند، خواه در حال تماشای یک فیلم باشید و خواه مشغول بازی های ویدیویی. وقتی می توانید تلویزیون را تجربه کنید چرا فقط آنرا تماشا می کنید؟

افق های چندرسانه ای خود را گسترش دهید.

 افق های چندرسانه ای خود را گسترش دهید.
سیستم های برتر سینمای خانگی امروزی فقط محدود به کار با DVD، بازی های ویدیویی و فرمت های مختلف چندرسانه ای نیستند. بلکه باید مانند یک سینمای خانگی حقیقی و برتر کار کنند. به همین دلیل است که یک سیستم Samsung به شما اجازه می دهد تا وسایل مختلفی را به آن وصل کنید. بنابراین فایل شما از هر فرمتی مانند MP3، DivX، Divx HD، JPEG، JPEG HD، MKV یا AVCHD که باشد، می توانید با خیال راحت روی مبل خانه خود استراحت کرده و از تماشای فیلم های برگزیده تان لذت ببرید.
DTS HD Master Audio

DTS HD Master Audio

DTS-HD Master Audio استاندارد جدید کدگذاری صوتی بدون افت Blu-ray است که تمام اطلاعات و داده ها را از ضبط مستر اصلی ارائه می کند. بنابراین آنچه را که می شنوید دقیقاً همانی خواهد بود که مهندسان صدا در ابتدا طرح ریزی کرده بودند.
پشتیبانی از فرمت صوتی HD

پشتیبانی از فرمت صوتی HD

کیفیت صدای فراموش نشدنی با فرمت های DTS-HD Master Audio، Dolby true HD و Dolby Digital Plus شروع می شود. با این فن آوری انقلابی می توانید سالن نشیمن خود را در صدایی همتای سالن سینما غوطه ور سازید.
Dolby True HD

Dolby True HD

Dolby TrueHD صدایی واضح و دقیق تولید می کند که فقط تصاویر HD تلویزیون شما یارای برابری با آن را دارند. با فن آوری کدگذاری صوتی پیشرفته، بدون افت و چندکاناله صدایی را خواهید شنید که دقیقاً مشابه ضبط استودیویی اصلی است.
DivX HD

DivX HD

با قابلیت پخش DivX می توانید DVDها و CDهای دارای فیلمهای DivX دانلود شده از کامپیوتر را در دستگاه گذاشته و در تلویزیون تماشا کنید.
Anynet +

Anynet +

Anynet+ یک سیستم شبکه صوتی-تصویری (AV) است که می تواند تجهیزات صوتی-تصویری (AV) Samsung را بطور خودکار کنترل نماید. دیگر نیازی نیست برای دستگاه های مختلف از کنترل از راه دورهای متفاوت استفاده کنید. با قابلیت Anynet+ فقط به یک کنترل از راه دور برای کار آسان و راحت نیاز خواهد بود.
خروجی صدای 7.1 کانال آنالوگ

خروجی صدای 7.1 کانال آنالوگ

با پخش کننده Blu-ray شرکت Samsung پا به جهان صداهای شورانگیز بگذارید. این دستگاه ها با پشتیبانی از صدای فراگیر عالی 7.1 کانال، ابعادی عمیق و دراماتیک به کمال صوتی قوی، دقیق و خالص می افزاید.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 7 بهمن 1389 :: نویسنده : علی بیات منش
پنجشنبه 3 اسفند 1396 06:19 ب.ظ
وای! پس از همه من یک وب سایت از جایی که من قادر به واقعا اطلاعات مفید در مورد مطالعه و دانش من.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 02:31 ق.ظ
امروز، در حالی که من در محل کار بودم، پسر عموی من اپل سیب من را سرقت کرد و آزمایش کرد تا ببیند آیا می تواند یک سیکل پایینی به دست آید، به همین دلیل او می تواند یک احساس یوتیوب باشد.
اپل سیب من در حال حاضر شکسته است و او 83 نمایش دارد.
من می دانم این موضوع به طور کامل خاموش است، اما مجبور شدم آن را به اشتراک بگذارم
با کسی!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:22 ق.ظ
If you wish for to improve your familiarity just keep visiting
this site and be updated with the newest news update posted here.
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:06 ق.ظ
I'm extremely impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog.
Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up
the nice quality writing, it is rare to see a nice blog
like this one these days.
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 06:49 ق.ظ
This is the right site for anyone who really wants to find out about this topic.
You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want to?HaHa).

You definitely put a brand new spin on a topic which has been written about for a long time.
Wonderful stuff, just wonderful!
جمعه 1 اردیبهشت 1396 05:58 ق.ظ
I'll right away grasp your rss as I can not find your email
subscription hyperlink or newsletter service. Do you've any?
Kindly let me recognize in order that I may subscribe.
Thanks.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علی بیات منش
نویسندگان
نظرسنجی
نظر بدهید
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی